KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8584405

nr 858 4405

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Akvarell, Olle Bonniér (f. 1925), Blommor, monogramsignerad O B, 9x18

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 11 november 2013
kl 18:46:54

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér